Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Çaldır arasın sohbet hattı

Son zamanlarda sıklıkla denk gelinen bir dolandırıcılık yöntemi ile sizlerleyiz bazı numaralardan gelen çağrıları cevapladığınızda veya cevaplamaya çalıştığınızda dahi bazı anormal sesler duyarsınız ve bu sesleri bir kaç saniye dinledikten sonra telefon birden yüzünüze kapanır. İnsanın doğasında bulunan merak duygusu nedeniyle bu numaraları tekrar arama gerekliliği hissettiğiniz anda sizleri bekleyen tehlikelere hazırlıklı olmalısınız.

Sohbet hattı

Sohbet hattı

caldir-2

Çaldır ara

Bu yöntemle son zamanlarda o kadar sık dolandırıcılık olayları yaşanıyor ki, Sizlerde bu konularda daha hassas ve dikkatli olmaz iseniz karşınıza gelebilecek olumsuzluklara hazır olmalısınız. Bu şekilde başıma ne gelebilir ki diye düşünenlere hitaben daha fazla oyalamadan bir kaç bilgi vermek istiyorum. Öncelikle bu numaraları ararsanız karşınıza yüklü miktarlarda ücret yansımaları çıkabilir. Bir diğer durum ise aradığınız numaralarda karşınıza çıkacak bayan sohbet hattı numaralarından farklı olarak sizlerin duygularını kandırarak para vb. taleplerde bulunabilir. Ben yollamam demeyin bazı erkeklerin hassas noktalarını bilen bu şebeke o kadar damardan giriyor ki emin olun çok inandırıcı konuşmalarla karşılaşabilirsiniz.

caldir-3 caldir-4                                                                  caldir-6

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*