Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Cinsel sorunlarınızı karşı cinsle sohbet ederek aşın

Son yapılan araştırmalara göre Dünya’da cinsel sorunların yüzdesi devamlı olarak artış eyleminde, Kimi çevre kirliliği, kimi sağlıkçı bitkisel ürünlerdeki ilaç kalıntıları ve bazıları ile tamamen hayatın getirmiş olduğu stresten dolayı psikolojik olarak değerlendiriyor. Aslında nedenler bizi fazla ilgilendirmiyor, O yüzden daha çok sonuçları ile ilgileneceğiz, Bu yüksek orandaki artış maalesef Ülkemizi boş geçmedi aynı oranda cinsel sorunlar ile alakalı şikayetlerin yüzdesi büyük bir problem oluşturacak şekilde yükseldi işin kötü tarafı bu yükseliş trendi halen hiç yavaşlamadan devam ediyor. Bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok aslında, Şöyle bir televizyona, Radyoya ve internete baktığınızda her yerde bir cinsel ürün satışı yapıldığını göreceksiniz, Demek ki talep var ve her gün yeni bir ürün satışa sunuluyor.

Bu ürünlere olan talep aslında birazda bizim çekingenliğimizden kaynaklanıyor, Türk erkekleri olarak özellikle cinsel sorunlarımızla alakalı yardım almaktan utanırız, Doktora gitmeyi bırakın en yakın arkadaşlarımız olsa dahi kendimizi geri çekeriz paylaşmamak için, İçimizdeki korku paylaşırsak eğer bizimle dalga geçileceği ve toplumda ön yargı ile karşılaşacağımız şeklindedir. Sohbet ederek rahatlama ihtimalimiz olsa da bu korkular bizi bundan devamlı olarak alıkoyuyor. Yapılan araştırmalar kapsamında şu soruldu, Bu konuları kimlerle konuşabilirsiniz ? Cevaplar aslında çok net, Hiç tanımadığım biriyle yüzünü görmeden konuşma ihtimalimiz daha fazla olur şeklindeydi. Cinsel sohbet hattı ile alakalı görüşleri biz bizi arayan bazı problemleri olan beylere sorduğumuzda tepkiler gerçekten çok güzel, Sonuçta insanlar bu hatları arayarak hiç tanımadıkları reel hayatta karşılarına çıkmaları imkansız bireyleri arayarak dertlerini iletme imkanına kavuşuyor.

Bu olay sizlere ne kazandıracak peki, Şöyle düşünmekte fayda var bu cinsel sorunların büyük bölümü psikolojik olduğunu düşünürsek sizlerin bir şekilde yardıma ihtiyacı olabilir, Bu yardım sizleri rahatlatabilecek sözler veya tahrik edici konuşmalarda olabilir. Önce sizlerin rahat bir ruh haliyle bütün sorunlarını paylaşması gerek buda bu cinsel sohbet hatları ile mümkün, Çünkü karşınızdakini görmüyorsunuz ve size sürekli anlayışla yaklaşılıyor aşağılayıcı konuşmalara maruz kalmanız imkansız doğal olarak buda size cesaret vererek her şeyi anlatmanızı sağlıyor. En güzel tarafı ise bu hatlarda çalışanların tümünün bayan arkadaşlarımız olması, Cinsel bir problem varsa biliyorsunuz ki çözümüde karşı cinsten geçecektir. Hatlarımızda çalışan kızlar hayatta bir çok sorunla baş etmiş tecrübeli insanlardır bence bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*