Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Derdinizi dertleşme ile hafifletmek için bu hattı arayın

Hepimizin günümüz şartlarında öyle yada böyle bir şekilde bir sıkıntısı derdi muhakkak var o kadar stresli günler geçirebilirsiniz ki kimsenin sizi anlamadığını hayatın yükünün tamamen omuzlarınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Bununla kalmayıp kendinizi yapa yalnız hissetmenizde söz konusu çevresinde bir çok insan olan kişiler dahi yalnız olduğunu düşündüklerini belirtiyorlar, Bunun altında yatan güvensizlik ve sahte güler yüzlü insanların etrafımızı sarmış olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Şöyle bir etrafınıza baksanıza kaç tane gerçek dost var bütün dertlerinizi ve sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz, Ben baktığımda şahsen hiç bulamıyorum devir öyle bir hal almış ki insanın kardeşi dahi kendi çıkarının peşinde koşuyor.

Daha fazla lafı uzatıp sizleri de yormayayım demem o ki, Canınızın sıkkın anında efkarlanıp keşke hiç tanımadığım yüzünü dahi görmediğim biriyle telefonda dertlerimi paylaşsam içimi en azından bir nebze döküp rahatlayabilsem dediğiniz an oluyorsa sanırım en doğru adrestesiniz. Dertleşme hattı hizmetinde sizlere yukarıda verilen numaraları arayarak içinizden geldiği gibi konu ve süre kısıtlaması olmadan karşınıza çıkan bayanlarla efkar dağıtmanız amaçlanmıştır. Şunu kesinlikle düşünmeyin konuştuğum bayan benim halimden nasıl anlar vs. gibi izlenimlere kapılmayın. Eğer aradığınız bayanların herhangi bir derdi tasası olmasa bu hatlarda çalışırmıydı birde böyle bakın olaya, Tabii ki arada bazı istisnai durumlar sadece keyif amaçlı bu hatlarda çalışan arkadaşlarımızda mevcut ama genel anlamda herkesin bir şekilde bir sıkıntısı derdi muhakkak var ki telefonun ucunda sizlerle konuşma gereği duyuyorlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*