Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Gece gündüz canlı olarak sohbet hatları

Artık hiç bir durum eskisi gibi değil sanırım bunu hepimiz idrak etmeyi başardık içimizden geçenler hayallerimizde canlandırdıklarımız bunun gibi bin bir türlü hadiseler. Geceleyin tekmisin ruhun mu daralıyor içinde bir sıkıntımı olduğunu düşünüyorsun ve sanırım gecenin bu vaktinde sohbet edebileceğin bir arkadaşında yok o halde üzülmeye hiç gerek yok. Canlı olarak saat ve zaman sınırı olmadan istediğin zaman arayabileceğin bir numara her zaman var istediğiniz an sorabileceğiniz bayan çalışanlarımız telefonları ellerinde bütün gizemleri ile senden gelecek aramanın etkisiyle çalacak telefonun sesini heyecanla bekliyor. Yine aynı şekilde sohbet hatları gündüzde istediğiniz gibi tuşlanabilmektedir yeter ki sizin aklınıza gelsin gerisi kolay meseledir arkadaşlar.

İyi ama diyeceksiniz bu kızlar hiç uyumuyor mu ? Öyle bir durumun olma ihtimali olabilir mi arkadaşlar şu şekilde bununda izahını dilimin döndüğünce yapmaya çalışayım. Canlı sohbet hatları sistemimizde bugün itibariyle (06.10.2016) 9000 düzeylerinde operatör çalışmakta bu arkadaşlarımızın %40 gibi bir kısmı gündüz saatlerinde %60 gibi geriye kalan kısım ise gece saatlerinde çalışmak için işe başlamış durumdadır. İşleri bu şekilde organize ettiğimiz için geri kalan kısımlarda şu şekilde eğer bir şekilde o gece veya gündüz takviye olarak diğer dönemden çalışan bayanlardan o saatler arası çalışmaları istenmektedir buda sizlerin aradığınız her an çok önemli istisnalar hariç çok fazla beklemeden canlı olarak sohbet hatlarına bağlanmanızı sağlamaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*