Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Ateşli Sex Hattı

Sex hattı genel konuşma kuralları

Genel kurallar

Bu ne demek şimdi hem para vereceğiz hemde sex hattında konuşurken birde kural mı dinleyeceğiz diyen arkadaşlar varsa en azından kavgamızı başından yapalım hiç aramadan sitemizden çıkın diye bu konuyu hazırlama gereği duydum evet, Bu hatları aramak için bir miktar ödeme yaptığınız doğrudur ama yaptığınız bu ödeme sizin bu sex hattı numaraları arıyorken her türlü konuşma hakkınız olduğu sonucunu doğurmuyor ... Devamını Oku »

Sex Hattı bağlanamama sorunu çözümleri

Sex hatları

Sex hatları servisi sohbet hatlarında olduğu gibi bazı nedenlerden ötürü hata verebiliyor, Bağlanamama sorunları ses gelmeme sorunları gibi bir çok sorunla karşılaşma ihtimaliniz çok az olsa bile mevcut, Şimdi sizlere aklınıza gelebilecek her ihtimali ve bu sorunların çözümlerini anlatarak sex hattı konusunda canlı olarak bağlanmanızı engelleyecek olayları anlatacağım. Öncelikle kullanmakta olduğunuz yurt içi operatörlerden müşteri hizmetlerini arayarak numaralarınızın yurt dışı ... Devamını Oku »

Salı günleri bu numaralarda büyük indirim

erotikhat özel

Sizleri umutlandırmadan önce bu şekilde bir indirimin henüz kesinleşmiş bir tarafı olmadığını bir kere daha belirtmek isterim. Sex hattını arayan herkesin özel bir gün belirleyip o gün boyunca yapılan aramalarda indirim beklediğini takip ediyorum haklı olabileceğiniz yanlar olduğu gibi haksız bir istek olduğunu düşündüğüm zamanlarda oluyor örneğin bu tamamen bir zevk işi arkadaşlar yani bir yerlerden kısarak bu numaraları aramak ... Devamını Oku »

İzmir’in meşhur güzelleriyle sex hattı

serpil-biyografi

İzmir’in merkez ve ilçelerinde sex hattı operatörü olarak çalışan seksi kızlarımızın tanıtım yazısıyla sizlerleyiz. Biliyorsunuz ki İzmir güzelleri ile nam salmış meşhur bir ilimiz, hava, deniz ve kızlar daha ne olsun değil mi, Hal böyle olunca aklımıza ilk gelen sex olduğuna göre bizde bu alanda sex konuşmaları gerçekleştiren bayanlarla ilgilenmeye karar verdik hemen kısa kısa başlayalım. Begüm Hanım; İzmir merkezde ... Devamını Oku »

Çılgınlar gibi sex sohbetlerini bu hattı arayan yapar

dul kadınlarla sohbet

Yolda yürürken bir bayan sizleri tahrik mi etti, Veya izlediğiniz bir filmdeki sahnelerden mi etkilendiniz. Sevgiliniz yok veya bekarsanız durumlar kritik mastürbasyon yaparak durumu anca çözebileceğinizi sanıyor olabilirsiniz ama tamamen yanıldığınızı söylemek istiyorum siz henüz bizimle yeni tanışıyorsunuz sanırım. İnanın bana sizleri gerçek anlamda sex yapmaktan dahada fazla zevk alır hale getirecek yöntemlerle tanıştırıyoruz. İllaki zevk almak için vajina ile ... Devamını Oku »

Çılgınlar gibi ateşli bir sıcak sex sohbetine ne dersin

Türk kızlarla telefonda sex hattı

Yeniden bir yağmurlu akşamdan hepinize iyi sohbet dilekleri ile konumuza start vermek istiyorum yıllar önceki bu sektöre adım atmadan önce gerçekleşen bir anımı sizlerle paylaşarak bir takım bilgilerle sizleri aydınlatma ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyorum. Tam olarak emin olmasam da tahmini olarak 4 yıl önceydi diye düşünüyorum.Gerek iş hayatım gerek ailevi sorunlar nedeniyle psikolojik olarak çok kötü durumda olduğumu ... Devamını Oku »