Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Seks Hattı

Sex hattı genel konuşma kuralları

Genel kurallar

Bu ne demek şimdi hem para vereceğiz hemde sex hattında konuşurken birde kural mı dinleyeceğiz diyen arkadaşlar varsa en azından kavgamızı başından yapalım hiç aramadan sitemizden çıkın diye bu konuyu hazırlama gereği duydum evet, Bu hatları aramak için bir miktar ödeme yaptığınız doğrudur ama yaptığınız bu ödeme sizin bu sex hattı numaraları arıyorken her türlü konuşma hakkınız olduğu sonucunu doğurmuyor ... Devamını Oku »

Seks hatlarında canlı konuşma örnekleri

seks-giris

Seks hattı bildiğiniz üzere 2 binli yılların başında canlı seks hatları numaraları paylaşım firması olarak resmileşti, Bu resmiyetin bizlere getirmiş olduğu hizmet anlayışı öncesinde dolandırıcılık şeklinde işlerken o an itibariyle gerçekleşen kurumsal yapı sayesinde daha güvenilir ve ucuz olarak hizmet vermeye başladı. Telefonda seks sohbetleri yaparken aklınızın bir köşesinde baloncuk gibi oluşan gitti paracıklar cümleleri yerlerini ah bu sohbetler bitmesin ... Devamını Oku »

Gazetelerde çıkan haberler hakkında

telefonda sex sohbetleri

Gün geçmesin ki bir birinden farklı anlamsız bir haber yapılmasın hakkımızda özellikle son dönemde aslı astarı olmayan bilgiler içeren haberleri görür olduk. Şimdi şuna bir açıklık getirelim biz kimseye o veya bu şekilde bu numaraları aratmak için baskı vesaire yapmadık yapmayacağız, Sizler bu işin aslına uygun her şey olağan akışı içerisinde arama yapmadan gerekli bilgileri bilerek ve kabul ederek konuşmalarınızı ... Devamını Oku »

Yılların eskitemediği servis

Türk kızlarla telefonda sex hattı

Uzun yıllardır görüyorum, Bir türlü sonu gelmedi diyenlere inat güçlenmeye devam ediyoruz. Bazen şaşkınlığımı gizleyemiyorum içinizden birileri halen ben daha hiç denemedim diyor, Bu bana çok abes geliyor insanların en azından bir kere meraktan dahi olsa denemesi gerektiğini düşünüyorum. Pahalılık korkusu sizleri aramaktan geri koyuyor bununda bilincindeyim ama o kadar kullanıcı her gün defalarca arıyor bir kere olsun beklediğimden fazla ... Devamını Oku »

Seksi konuşmaların saati olmaz

img1h

Enteresan bir şekilde bir ön yargı oluşmuş durumda sizleri bilemiyorum ama bana inanın çok tuhaf geliyor. Seksin saati varmış oda gündüz değilmiş sadece gece olurmuş tam olarak bundan bahsediyorum, Evet belki seks sohbetlerinden bahsediyoruz reel anlamda gerçekleşen seks hakkında bu ön yargı olmuş olabilir. Sonuç ne olursa olsun ister reel ister sanal isterse seks hattı üzerinden yapılan seksler hiç fark ... Devamını Oku »

Erotik anları çok bol olan seks sohbeti hattı

seks-hatlari-ornek

Kimileri araştırır, kimileri yapmaya çalışır ama bilmezler ki biz çoktan yapmış oluruz son zamanlarda yaşanan spekületif ve bizim servislerimizi karalamaya yönelik hareket ve davranışlara rağmen durgu durak olmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz bununda bir meyvesi olarak her geçen gün yeni hizmetlerle karşınıza çıkmaya devam etmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız hizmetlerden bir tanesini anlatmak istiyorum. Şuana dek çeşitli sohbet hizmetlerimiz olmuştur ... Devamını Oku »