Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Seks hatlarında canlı konuşma örnekleri

Seks hattı bildiğiniz üzere 2 binli yılların başında canlı seks hatları numaraları paylaşım firması olarak resmileşti, Bu resmiyetin bizlere getirmiş olduğu hizmet anlayışı öncesinde dolandırıcılık şeklinde işlerken o an itibariyle gerçekleşen kurumsal yapı sayesinde daha güvenilir ve ucuz olarak hizmet vermeye başladı. Telefonda seks sohbetleri yaparken aklınızın bir köşesinde baloncuk gibi oluşan gitti paracıklar cümleleri yerlerini ah bu sohbetler bitmesin sabahlar olmasın cümlelerine bıraktı. Erotik sohbet hattı hizmeti veren sitelere getirilen ön yargılar için birilerini suçlamak ahmaklıktan başka bir şey olamaz kimse kusura bakmasın yıllardır bu sektördeyim 2000 yılına kadar doğrusunu görmememiştim, Bu seneden itibaren 6 yıl geçmiş ve ön yargılar kendini artık bağımlılık derecesine varan müşteri kitlesine bırakmış durumda.

seks-hatlari-ornek

Örnek konuşma

Her zaman ki gibi gördük ki kısa süreli vurgun yaparak piyasayı terk eden firmaların oluşturduğu kötü izlenimler gerçekten müşteri odaklı ve ucuz seks hattı hizmeti veren firmalar sayesinde yavaş yavaş kayboluyor. Neler görmedik ki bir bayanla canlı seks sohbeti yapmak umudu ile bu numaraları tüm heyecanı ile arayan vatandaşlara radyo kayıt cihazıyla kaydettikleri ses kaydını dinleterek haksız kazanç sağlayan, Kızlara bağlanmak için öncesinde hatta neredeyse 20 dakika bekleten şuan hatırlayamadığım bir dünya üç kağıtçı düzenbaz firmalar.

Başka örnek

Başka örnek

Bu kadar saydık şimdi ben sizlere gelin birde bizlere deneyin demeyeceğim klavye elinizin altında sizleri kimsede tutmuyor bütün servisleri gezerek tek tek deneyin bakalım nerede karar kılacaksınız, Ben şahsen tekrar buraya döneceğinize eminim çünkü biz hiç bir zaman çok daha çok para mantığıyla hareket etmedik ilk önceliğimiz her zaman sizler ve bu numaraları arayıp görüşmeniz bittikten sonra ertesi gün tekrar arayıp görüşeceğim demeniz üzere bir politika yürüterek sürümden kazanmayı amaçlıyoruz deyimini kullanmak doğru olur sanırım. İşin aslı astarı bu ne okuduysanız aradığınızda da farklı konuşma tarzları ve ücret yansımaları görmeniz imkansız diyebiliriz. Şimdi telefon sizin parmak sizin iç sesinizi dinleyerek en uygun hizmeti nerede bulacağınızı düşünüyorsanız orayı arayın hoşça kalın.

Seks hatti için ara

Seks hatti için ara

3 yorum

  1. Sizleri burada toplanmış görmek gerçekten çok güzel arkadaşlar arayıp benimle seks konuşmanız için bekliyorum öptüm.

  2. Burada seks hatları için örnek demişsiniz şimdi ben seks hattı numaralarını arasam bu örnekteki gibi bir konuşmayla karşılaşacakmıyım bu konuda eminmisiniz farklı ücret çıkmasın karşımıza teşekkürler.

  3. Böyle sorumu olur tabii ki gerçek daha şimdi kapadım telefonu bayanlar çok seksi konuşuyor bu hattı epeydir kullanıyorum belirtilenin dışında bir ücret ödemedim tavsiye ederim son kararı size bırakmakla beraber.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*