Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Sex Hattı bağlanamama sorunu çözümleri

Sex hatları servisi sohbet hatlarında olduğu gibi bazı nedenlerden ötürü hata verebiliyor, Bağlanamama sorunları ses gelmeme sorunları gibi bir çok sorunla karşılaşma ihtimaliniz çok az olsa bile mevcut, Şimdi sizlere aklınıza gelebilecek her ihtimali ve bu sorunların çözümlerini anlatarak sex hattı konusunda canlı olarak bağlanmanızı engelleyecek olayları anlatacağım. Öncelikle kullanmakta olduğunuz yurt içi operatörlerden müşteri hizmetlerini arayarak numaralarınızın yurt dışı aramalara açık olup olmadığını öğrenin çünkü sex hattı numaraları yurt dışı numaralar olarak kayıtlıdır. En büyük sorun teşkil edecek kısım burası arkadaşlar bu nedenlerden ötürü sex hatlarına bağlanmakta ciddi sorunlar yaşayanları daha önceden çok gördük. Bir diğer konu bakiyenizi kontrol etmenizdir hattınıza yüklü TL mevcut mu ? Mevcut ise bu hatları arayabilecek kadar mevcut mu ? Gibi soruları kendinize sorun, Fakat unutmamalısınız ki bu canlı hatlar tarifede kayıtlı ücretsiz dakikalar ile aranmaz TL yüklü olması gerekmektedir.

Bağlanmama sorunları

Bağlanmama sorunları

Buraya kadar bütün kontrolleri yaptınız ve hala arayamıyorsanız pes etmek yok, Şimdi ucuz sex hatlarına bağlanmak için bulunduğunuz ortamda telefonun çekip çekmediğini kontrol etmeniz gerekiyor. Telefonunuz çekmiyorsa doğal olarak diğer numaraları arayamadığınız gibi bu numaraları da arayamazsınız.

sex-hatlari-ara

Sex hatları

Şimdi aklımıza gelen son kısımları izah edelim telefonunuzu eline alın ve canlı sex hatlarından almış olduğunuz numaranın telefona tuşlarken doğru olup olmadığını kontrol edin numara yanlışsa kesinlikle doğru numarayı girin ve tekrar deneyin aramayı başaracaksınız. Dahili numaraları bilmenize zaten gerek yok arkadaşlar doğru şekilde aradıktan sonra boşta telefonda o an için konuşmayan bayanlara sistem otomatik olarak sizleri yönlendirecektir yeter ki hattan ayrılmayarak o müthiş sex sohbetlerinin sizleri beklediğinin farkına vararak yaşayın. Aklımıza şuan için gelenleri söylemeye çalıştık problem hala devam ediyorsa geriye tek bir şey kalıyor o telefonu elinize alın pencereyi açarak bütün kuvvetinizle aşağı fırlatın parçalansın o telefon miladını doldurmuş demektir 🙂 Yepyeni bir telefon alarak ömrünüze unutulamayacak bir an olarak kazanacak bu sex hatlarını aramayı artık başarabilir ve bağımlı olabilirsiniz.

Mutlu son

Mutlu son

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*