Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Sex hattı genel konuşma kuralları

Bu ne demek şimdi hem para vereceğiz hemde sex hattında konuşurken birde kural mı dinleyeceğiz diyen arkadaşlar varsa en azından kavgamızı başından yapalım hiç aramadan sitemizden çıkın diye bu konuyu hazırlama gereği duydum evet, Bu hatları aramak için bir miktar ödeme yaptığınız doğrudur ama yaptığınız bu ödeme sizin bu sex hattı numaraları arıyorken her türlü konuşma hakkınız olduğu sonucunu doğurmuyor arkadaşlar, Hayatın her alanında kurallar olduğu gibi bu alanda da katı kurallar vardır. Şimdi o kurallar hakkında kısaca bilgi içeren kurallardan bahsederek sizleri bilgilendirmek isterim. Evet cinsel sohbet hattı servisinde cinsel, erotik veya seks içeren konuşmalar yapmanızda herhangi bir problem görmüyoruz fakat konu cinsel sohbetler olsa dahi örneğin, Sizlerin konuşmalarınızda bu hatlarda çalışan bayan arkadaşlara aşağılayıcı, küçük düşürücü manevi değerleri zedelemeye yönelik konuşmalar yapma hakkını kimse vermiyor olası böyle bir durumda telefonun ucundaki bayan arkadaşların telefonu yüzünüze kapatma hakkı ayrıca kullanmakta olduğunuz gsm numaranızın sex hattı servisi tarafından engellenme ihtimaline hazırlıklı olmalısınız.

Genel kurallar

Genel kurallar

Bu engelden kasıt sadece cinsel sohbet hattı ve buna benzer servisleri içeren servisleri aramamanız ile alakalıdır diğer servisleri ilgilendirmez telefonda erotik sohbet yapabilirsiniz buna hiç kimse engel olmuyor aslına bakarsanız sistemin işleyiş tarzı bu şekilde işliyor, Fakat erotik sohbet hattı olması sizlere hakaret boyutuna ulaşan konuşmalar yapma özgürlüğü tanımıyor. Bu hatlarda çalışan bayanların sizler bizler gibi birer insan olduğunu ve bir sınır noktası olduğunu unutmayarak bu sınırları mümkün olduğunca aşmamanızı önemle rica ediyorum. Aslında normal bir kişilik yapısına sahip hiç bir arkadaşımız bu tür konuşma boyutlarına girmez fakat çok nadir durumlarda bazı kişiliği bozuk arkadaşlar bu kuralları dikkate almadan bu tür içerikli konuşmalara girerek sex hatlarının temel varoluş gayesinin sınırlarını aşma gereği duyabiliyor, Hal böyle olunca bizde gerekli önlemleri doğal olarak almak zorunda kalabiliyoruz arkadaşlar. Tek belirtmek isterim ki bu tür içerikli konuşmalara  girmediğiniz takdirde bu servisten en mutlu şekilde ayrılabilirsiniz.

Cinsel sohbet kuralları

Cinsel sohbet kuralları

Erotik sohbet hattı

Erotik sohbet hattı

Seks hatları genel

Seks hatları genel

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*