Sımsıcak Yasemin Serapgül ücret Sex seven Buket Capcanlı Zehranur Boşaltan Hanife Telefonda serpil Çıtır selin Ateşli hande Sınırsız ece Bakire buse

Sohbet hattı ücretleri

en güzel sex hatları

Sohbet hattı ücretleri hakkında piyasada dolaşan bir sürü spekülatif haberleri görmemizin katkısıyla bu konuya iyice derinden irdeleyecek bir yazı yazmaya karar verdik ve sohbet hattı ile ilgili bütün alt dallar ve numaraların ücretleri konusunda pek farklılıklar olmasa detaylı anlatarak kafadaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyoruz. Lütfen bu ve benzeri konularda aklınızda soru işaretleri mevcutsa arama yapmayın öncelikle bizlere aşağıda bulunan yorum bölümlerinden ulaşarak gerekli bilgileri alın sonrasında kafanız tamamı ile aydınlanmış olarak gönül rahatlığı ile telefonunuzu elinize arayarak bayanlarla dilediğiniz sohbetleri gerçekleştirerek ruhsal yıprantılarınızdan kurtulmanın ferahlığını hissedin.

00 237 li sohbet hattının ücretleri nedir ?

Örnek vermek gerekirse sistemimizde kayıtlı 00 237 800 0804 numara ve buna benzer sağda solda görünen numaranın ücreti konuştuğunuz dakika başı hattınıza yansıtılır ve ek ücret tahsisi kesinlikle olmaz o fiyatta konuştuğunuz her dakika boyunca 3.95 TL olarak ücretlendirilir.

00 322 li sohbet hatlarının dakika ücretleri nedir ?

Konunun en başında dediğim gibi bütün standart numaraların aralarında istisnai durumlar olsa bile birim fiyatları aynıdır yani buda 3.95 TL ye tekabül ediyor.

00 44 lü sohbet hattının ücretleri nedir ?

Herhangi bir abonelik vb. bir durumla karşılaşmaksızın bu hattında konuştuğunuz saniye göre bedellendirmesi yapılır fakat hesaplamalar yine dakikalar üzerinden gitmektedir dakikada 3.95 TL ödeme yaparsınız.

Sohbet hatları ücretleri ?

Sohbet hatları veya sohbet hattı gibi terimler aynı anlamı ifade eder sadece kişilerin hatti veya hatlari olarak arama yapmasından kaynaklanır yani sonuç bunun ücretleri aynıdır.

Dertleşme hattı ücretleri ?

Derdinizi hafifleten bu numaraları ararken aradığınız numaranın başlangıcı çok önemli arkadaşlar bazı çok ucuk olarak hizmet veren numaralardan muhakkak uzak durmalısınız birazdan o numaraları aşağıda sizlerin bilgisine sunmaya çalışacağız ama bu yazımızı okumadan bu şekilde farklı numaraları aramayın.

00888 li Sohbet hatti ücretleri ?

İşte aslında başlangıcı 888 olunca insanların daha çok güvenle baktığı bu numaraları sizlere tanıtalım. Arkadaşlar bu numaralar tam anlamıyla fiyasko denilebilecek bir yapıya sahip hal şöyle ki bu numaralar üzerinden bir çok firma faliyet gösteriyor ve bu firmalara öyle bir özgürlük tanınmış ki her önüne gelen kafasına göre fiyatlandırma yapma özgürlüğüne sahip inanılacak gibi değil ama bu rakamlar dakika başı 20 tl ye kadar çıkabiliyor. O yuzden size yapabileceğim en güzel tavsiye 00888 ile başlayan sohbet hatları numaralarını mümkün olduğunca aramamak hatta görünce direk oradan kaçmak sizin için en hayırlı seçenek olacak kanaatindeyim.

Cinsel sohbet hatti ücretleri ?

İçeriğinde daha çok cinsel konuşmaların geçtiği cinsel sohbet hatlarında daha çok cinsel içgüdüler doğrultusunda hareket edilir ve bu konuşmaların bedeli aynıdır 3.95 TL Bunun dışında hattınızdan herhangi bir kesinti yaşanmaz.

Erotik sohbet hattı ücretleri ?

Erotik anları diğer servislere göre daha bol ve şehvetli olan bu hatlarında diğer servisler gibi bir bedeli var bu bedelde diğerlerinden herhangi bir farklılık göstermiyor aynı standart ücretler buradada karşımıza çıkıyor.

Telefonda sohbet hattı ücretleri ?

Bu hattın ücretlerinde kullanmakta olduğunuz operatörün farklılıklarından kaynaklanan herhangi bir ücret veya tarife değişikliği olmaz her operatör için ücretlendirme standartdır. Telefonda sohbet hattı ücreti 3.95 kuruş olarak halen hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yukarıda servisler ve ücretlerini irdeledik bunun haricinde herhangi bir abonelik kesinlikle ama kesinlikle mevzu bahis olamaz ne konuştuysanız onun bedelini ödersiniz.